Itali Arrestohet Shqiptari Kerkohej Prej Vitesh Nga

Itali Arrestohet Shqiptari Kerkohej Prej Vitesh Nga

CUITANDOKTER.COM - I krkuar prej vitesh nga policia italiane arrestohet shqiptari n itali- ahmet balla 40 vje banues n zonn e vareses prfund n pranga- fillimisht policia e ndaloi shqiptarin pr nj kontroll t rastsishm por pas verifikimit rezultoi se ai ishte person i krkuar pasi drejtsia italiane e-

Here is an index of article Itali Arrestohet Shqiptari Kerkohej Prej Vitesh Nga best After just placing characters one can one piece of content into as many 100% Readable editions as you like that any of us notify and also indicate Creating articles is a rewarding experience for you. We all acquire best a lot of Cool images Itali Arrestohet Shqiptari Kerkohej Prej Vitesh Nga beautiful picture yet we only exhibit the particular images that any of us think include the finest image.

This image Itali Arrestohet Shqiptari Kerkohej Prej Vitesh Nga should be only with regard to beautiful tryout when you like the reading make sure you find the initial articles. Assistance the particular writter through purchasing the initial sentences Itali Arrestohet Shqiptari Kerkohej Prej Vitesh Nga so the reader can offer the very best image and go on operating At looking for perform all kinds of residential and commercial work. you have to make your search to get your free quotation hope you are okay have a nice day.

Itali Arrestohet Shqiptari Kërkohej Prej Vitesh Nga Policia Italiane

Itali Arrestohet Shqiptari Kërkohej Prej Vitesh Nga Policia Italiane

I kërkuar prej vitesh nga policia italiane, arrestohet shqiptari në itali. ahmet balla, 40 vjeç, banues në zonën e vareses përfund në pranga. fillimisht policia e ndaloi shqiptarin për një kontroll të rastësishëm, por pas verifikimit rezultoi se ai ishte person i kërkuar, pasi drejtësia italiane e. Shqiptari ka marrë një dënim final prej 10 vitesh burgim për akuzat e mashtrimit dhe prodhimit të dokumenteve të rreme. tashmë ai është vënë në dispozicion të autoriteteve të burgut të perugias dhe e pret një ekstradim për në kryeqytetin e shqipërisë, ku do të vuajë dënimin. Itali policia e arezzio s ka arrestuar një 27 vjeçar shqiptar, i cili ishte në kërkim prej dy vitesh. i riu u dënua për trafikim drogërash me 4 vjet, 2 muaj dhe 7 ditë në burg dhe i duhet të paguajë një gjobë prej 18 mijë eurosh. Shqiptari fatmir hamiti është dënuar nga gjykata e rrethit gjyqësor vlorë me vendimin penal të datës 21 qershor 1996 me 18 vjet në burg për akuzën e “vrasjes me dashje”. si rezultat i bashkëpunimit të interpol tirana me interpol roma itali, u bë i mundur arrestimi provizor i tij në milano itali, me qëllim ekstradimi drejt. Kërkohej prej 17 vitesh arrestohet "doktori" shqiptar, kreu i një grupi kriminal politiko 2 maj 2021, 11:18 një shqiptar, kreu i një grupi të krimit të organizuar shqiptaro italian është arrestuar në bruksel, pasi kërkohej nga interpoli për 17 vitet e fundit.

Arrestohet Shqiptari Në Itali Kërkohej Nga Interpoli

Arrestohet Shqiptari Në Itali Kërkohej Nga Interpoli

Një 44 vjeçar nga tetova është arrestuar në hyrje të pikës së kalimit kufitar të qafë thanës sepse gjatë verifikimit të dokumentacionit në sistem, rezultoi i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga gjykata e monzës në itali.,gjykata,itali,musli haliti. Një shqiptar i cili kërkohej për vrasje nga policia shqiptare, është arrestuar disa ditë më parë nga policia londineze pas 24 vitesh në kërkim. i ndaluari është 50 vjeçari, arjan hoxhaj, i cili ishte shpallur në kërkim nga interpol tirana, për një vrasje të kryer në vitin 1995. Policia e kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një shtetas të shqipërisë, i dyshuar për posedim të gati 17 kilogramëve substancë narkotike. në vendin ku banonte, atij i janë gjetur dhe konfiskuar një valigje me (31) paketime substancë narkotike, një qese e najlonit me substancë narkotike të dyshuar të llojit marihuanë, ku pesha totale kishte […].

Doktori Shqiptari Trafikanti I Drogës Që Kërkohej Për 17 Vite Nga Italia Dhe Fshihej Në

Doktori Shqiptari Trafikanti I Drogës Që Kërkohej Për 17 Vite Nga Italia Dhe Fshihej Në

Kerkohej

Kerkohej

"sistem Gjenial Për Ta Fshehur", 30 Vjeçari Shqiptar Në Itali Kapet Me 2 Mln Euro Kokainë Në Makinë

oranews #droge #itali një 30 vjeçar nga shqipëria është arrestuar nga policia italiane me 14 kilogramë kokainë. droga që arrinte zgjidhnin apartamente lehtësisht të arritshme, kryesisht në katet e para të ndërtesave dhe godisnin më së shumti në zona jashtë një bandë italo shqiptare me bazë në romë që kryente trafik droge në kohë dhe vende të ndryshme është shkatërruar nga topnewsalbania #lajmeshqip #albania ish kryebashkiaku i vorës, agim kajmaku u arrestua nga policia italiane për trafik droge. vizionplus.tv facebook vizionplustv twitter vizionplustv prej disa ditesh tre te rinj qe udhëtojnë subscribe në ora news këtu bit.ly 1s5j7ut policia financiare e qytetit të breshias në itali ka arrestuar dy shqiptarë, një vizionplus.tv facebook vizionplustv twitter vizionplustv policia italiane zbuloi një rrjet të fortë një i ri shqiptar, i identifikuar si mareglen metushi është arrestuar nga autoritetet italiane dy netë më parë për akuzën e trafikut të një 47 vjeçar nga durrësi me tre emra është arrestuar nga policia shqiptare me qëllim ekstradimin drejt shtetit italian. policia subscribe në ora news këtu bit.ly 1s5j7ut një “app” për të komunikuar mes tyre, një betoniere për të përgatitur drogën e rome pas rasteve të çuditshme të shqiptarëve që janë evidentuar si militantë aktivë të agimit te arte në greqi, një rast i

Related image with itali arrestohet shqiptari kerkohej prej vitesh nga

Related image with itali arrestohet shqiptari kerkohej prej vitesh nga