Clutch Canta Yapimi

Yelpaze Model Clutch çanta Yapımı

Yelpaze Model Clutch çanta Yapımı

The fabric yarn Örgü yıldızlarından @inciluxury nin anlatımıyla clutch Çanta yapımı. Ezgi sertel’le kadınlar bilir atölye konuğu ayşegül kıran ile ince fıstık clutch çanta yapıyoruz. Önce tabanı yapıyoruz. taban için 10 zincir çekiyoruz. 11. Bu videoda çok basit clutch çanta yapıyoruz. clutch çantamızı kısa sürede kolayca örebileceksiniz. dilerseniz makrame ip ile dilerseniz penye iple hatta kağı. Bu videoda çok basit clutch çanta yapıyoruz. clutch çantamızı kısa sürede kolayca örebileceksiniz. dilerseniz makrame ip ile dilerseniz penye iple hatta kağ. Merhaba!bu videoda;makrome askılı clutch canta yapımı açıklanmıştır.(c1 makrome Çanta yapım kitimizin açıklayıcı videosudur)malzemeler videoda yazılıdır.Çant.

Büyük Clutch çanta Yapımı örgü Modelleri

Büyük Clutch çanta Yapımı örgü Modelleri

Sizler için yine kolay ve güzel bir örnek hazırladı. shell stitch tekniği ile ördüğüm clutch çantayı istediğiniz gibi büyüterek çapraz çanta ya da kol çantas. Pullu clutch abİye Çanta yapimi. pullu clutch abİye Çanta yapimi . saved by marjorie bolivar. 51. Clutch canta yapimi 1. 7) İlmeğin ön lobundan alarak 120 sık iğne örülür. 8 12) 120 sık iğne örülür. 13) 3 zincir çekilir, çift ilmek alınarak trabzan yapılır, sonuncudan çıkılmadan 2. trabzan, yine sonuncudan çıkmadan 3. trabzan yapılır, tekrar 2 ilmek tığa dolanır. 4.

Yelpaze Model Clutch çanta Yapımı

Yelpaze Model Clutch çanta Yapımı

Kağıt İp Clutch Çanta Yapımı

örgüçanta #clutch #kağıtip sizler için yine kolay ve güzel bir örnek hazırladım. kağıt ip ile ördüğüm çantayı taban kısmında zorlananlar için trabzanla bir the fabric yarn Örgü yıldızlarından @inciluxury nin anlatımıyla clutch Çanta yapımı. derya baykal'ın proğramında yaptığımız deri kitli çantamız çok şık günlük çanta yapımı sizlerle her gün yeni model çanta yapımı video paylaşıyorum ilk siz sizler için yine kolay ve güzel bir örnek hazırladı. shell stitch tekniği ile ördüğüm clutch çantayı istediğiniz gibi büyüterek çapraz çanta ya da kol çantası yeni videoların gelmesi için; videolarımızı beğenmeyi, yorum bırakmayı ve abone olmayı unutmayınız hoşça kalınız. orta kalınlıkta koton iplerle örüyorum.3mm tığ ile örüyorum poplin kumaş ile astarını dikiyorum dikmeden önce suda bekletip yıkıyorum ve ütüleme bugün sizlere harika bir çanta ile geldim ☺️ fıstık model clutch yapımı için 39 zincir çektim . zincir sayısını arttırabilirsiniz kullandığım ip polyester soft

Related image with clutch canta yapimi

Related image with clutch canta yapimi